Názory našich zákazníků    

V Olomouci, 29.8.2011

Dobrý den,

dnes mi přišel tolik očekávaný Skybox HD s kartou a musím uznat že čekání se vyplatilo. Všechno funguje tak jak má, obrázek u HD kanálů brilatní a jinak celková nabídka je super. I moje toužebně očekávané calcio kanály jsou parádní a vychutnávám si to.

Velmi příjemně mne překvapilo že předplatné zahrnuje i kanály cinema, myslel jsem že budu mít jenom základ+sport+calcio+hd.

Ale toto je pro mne bonus navíc a jsem nadšený (doufám že to tak vydrží).

Jsem maximálně spokojený.

A chtěl bych Vám tímto poděkovat za kvalitní práci kterou pro nás všechny děláte.

Mohl jsem se už mnohokrát přesvědčit že své práci rozumíte a děláte ji s velkým zápalem a fandovstvím. Jo, léta praxe a je to znát, to se musí uznat. I když se někdy věci nepovedou tak jak bychom si oba dva představovali. Zrovna jsme se teď mohli u těch Italů přesvědčit, ale takový je život.

Jinak Vám budu nesmírně fandit ať se Vám daří a už teď začínám šetřit další penízky na Vaše báječné služby. Určitě bude i nadále naše spolupráce pokračovat.

S pozdravem    R.O.                                                                                                                                                                                    

---------------------------------------------------------------------------------------------

České Budějovice, 12.7.2011

Vážení,

moc děkuji za zaslání nového sat .přijímače Atevio 7500Hd. Tento receiver splňuje konečně vše co jsem potřeboval. Chci rovněž poděkovat za to, že jste mě vyhověli a přijímač mi kompletně nastavili, včetně všech stanic Skylink. Funguje výborně a velmi si cením také rad, které jsem od vás dostal. Je vidět, že jste profesionálové a máte trpělivost i s technickými neználky, jako jsem já. Ještě jednou dík!

M.H.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Fulnek, 7. března 2011

Dobrý den,

chci vám touto cestou vyjádřit uznání a poděkovat za to, jak jste mi dobře poradili. Karta AL JAZEERA SPORT funguje v mém přijímači Vantage výborně, a také fotbalové přenosy, které s kartou mohu sledovat jsou prostě fantastické. Musím konstatovat, že za ty peníze je s kartou fakt hodně muziky, obraz je doopravdy kvalitní a signál všech 8 stanic bez výpadků. Zdraví J.K.